Inovativní technologie ve prospěch každého zákazníka.

Prací prostředek Bonux 3in1 se vyrábí v nedávno zrekonstruované továrně podle nejpokročilejších standardů kvality, bezpečnosti a ochrany životního prostředí.

Nejmodernější výrobní věže umožňují dokonalou homogenizaci ingrediencí a zajišťují tak stálou kvalitu pracího prostředku Bonux 3in1 na rozdíl od jiných produktů. Výsledkem tohoto automatizovaného technologického procesu je rychlé a úplné vysátí prášku ze zásuvky pračky, rozpuštění v bubnu pračky bez zanechání stop na oblečení, tekutiny si zachovávají svou tekutost, aniž by se usazovaly na dně láhve, a kapsle jsou dokonale rozpustné během pracího cyklu.

 

Nová receptura pracího prostředku byla vyvinuta v laboratořích v Německu výhradně ze špičkových účinných látek. V současné době pocházejí ingredience v Bonux 3in1 od prémiových společností, které zajišťují hloubkové a efektivní čištění oblečení a zároveň udržují tkaniny neporušené. Bonux 3in1 je jediný dostupný prací prostředek, který odstraňuje skvrny ve vodě s nízkou teplotou pouze 20 °C, čímž šetří energii a snižuje faktury.
Vůně v pracích prostředcích Bonux 3in1, inspirované přírodou, jsou vytvořeny skutečnými parfuméry. Díky pomalu působícím složkám přetrvává vůně v tkaninách až 14 dní a dodává oblečení svěžest.

Optická bělidla ve variantách Bonux 3in1 pro nebarevné prádlo dodávají oblečení intenzivní bílý odstín po každém praní, aniž by došlo k poškození tkanin.

 Bezpečnost dětí je nesmírně důležitá, proto obsahují kapsle Bonux 3v1 Bitrex, nejhořčejší látku na světě, která zabraňuje spolknutí dítětem. Krabička na kapsle je navíc vybavena uzavíracím systémem, který zabraňuje snadnému otevření, čímž přidává další úroveň ochrany.

Bonux 3in1 pokračuje v přijímání inovativních technologií, které umožní vytvářet účinnější detergenty za nižší ceny se zvýšenou odpovědností vůči životnímu prostředí.