Bonux 3in1: jemný k oblečení, šetrný s vaší fakturou za energii.

Existuje nějaký prací prostředek, který je cenově dostupný, ale také šetrný s vaší fakturou za energii, ale přesto účinný při praní vašeho oblečení? Jsme rádi, že se ptáte, protože odpověď je jednoduchá. Ano!

Bonux 3in1 vám nabízí všechny tyto výhody.

Jakákoli varianta pracího prostředku Bonux 3in1 si zachovává svůj výkon již od 20 stupňů. To znamená, že si můžete vybrat prací cyklus bez ohřevu vody (nebo s minimálním ohřevem v závislosti na ročním období) a dosáhnout stejně skvělých výsledků. Top ingredience pracího prostředku zůstávají stejně aktivní i ve studené vodě, takže odstraní skvrny a zahalí vaše oblečení do svěžích vůní.

Ale proč prát ve studené vodě?

Kromě měsíčních úspor na faktury za elektřinu i vaše oblečení Vám poděkují. Látka se nesrazí a barvy zůstávají živé jako první den, takže Vaše oblečení bude déle vypadat jako nové.

Jak prát ve studené vodě.

1. Krok

Použijte stejné množství pracího prostředku, ne více. Nizkou teplotu není potřeba kompenzovat přidáním pracího prostředku.

2. Krok

Jakákoli varianta Bonux 3in1 je účinná ve studené vodě, ale tekutý prací prostředek a kapsle mají vynikající výsledky, protože se snadněji rozpouštějí.

3. Krok

Ponechejte ve bubnu pračky dostatek místa, aby se oblečení mohlo volně pohybovat a prací prostředek tak mohl proniknout hluboko do tkanin.

Bonux 3in1 je třikrát účinnější: je cenově dostupný, šetří vám energii a zajistí, že budete mít nový šatník delší dobu.

Proto je Bonux 3in1 „smart“ volbou!